De Vlaamse hinderpremie - de premie voor ondernemers die tijdelijk omzetverlies lijden door openbare werken voor hun deur - verdwijnt vanaf 2026.
Halloween wint elk jaar aan populariteit in België. Voor bakkers is dit hét moment om klanten te verrassen met een smakelijk en speels aanbod. In deze blog delen we inspiratie om je toonbank om te toveren in een griezelig lekkere belevenis.
Al meer dan 40 jaar gaan we bij Banquet d’Or® creatief om met smaakvolle bakkerijproducten van hoge kwaliteit. En inspireren we je om ook zelf te creëren.
Laat je inspireren door warme gesprekken met bakkers en vakexperten over passie, ondernemen en het echte ambacht. De eerste aflevering staat helemaal in het teken van de Week van de Cake.
Tijdens de vakbeurs ARTISAN 2025 organiseerde Bakkers Vlaanderen voor het eerst de vakwedstrijd ‘Beste Cake van 2025’. Een initiatief dat meteen in de smaak viel, zowel bij professionele bakkers als bij jonge talenten uit het bakkersonderwijs.
Op donderdag 16 oktober organiseren we een kleinschalig maar waardevol rondetafelgesprek. Geen saaie vergadering, wél een open gesprek over wat jou als bakker vandaag én morgen bezighoudt - en hoe een federatie daar een verschil in kan maken.