Ook chocolatiers en patissiers kregen Gault&Millau vermelding

Algemeen

 Vakmanschap, passie en hard werken 

14-11-2012

Vanaf dit jaar is ook onze sector vertegenwoordigd in de prestigieuze culinaire gids. Kijk snel wie! Trouwens verschillende van onze leden zijn vermeld. Proficiat!

In de inleiding stelt Gault&millau dat de kwaliteit in ons land geweldig is, dat onze internationale reputatie meer dan verdiend is en dat zelfs niet alle uitmuntende huizen opgenomen zijn omdat de keuze simpelweg te groot is. Alvast een opsteker van jewelste voor het vakmanschap, de passie en harde werk die in onze sectoren aan de dag gelegd worden.

Patissiers

Joost Arijs – Gent (patissier van het jaar) - www.joostarijs.be
Darcis – Verviers - www.darcis.com
Del Rey – Antwerpen - www.delrey.be
Ducobu – Waterloo - www.ducobu.be
Wittamer – Brussel - www.wittamer.com
Academie – Brugge - www.patisserieacademie.be
Biasetto by Fabrice Debroux – Strombeek-Bever - www.biasetto-bruxelles.be
Blanckaert – Tongeren - www.patisserieblanckaert.be
Bossu – Nazareth
Carrement Bon - www.carrementbon.be
La Dacquoise – Gozée
De Baere – Knokke-heist - www.debaere-boulangerie.be
Toon De Clerck – Antwerpen - www.bakkerijtoondeclerck.be
Dedrie – Veurne - www.patisseriededrie.be
De Keyser – Dendermonde - www.dekeyser.net
Demeestere – Heverlee - www.chocolade-demeestere.be
Deremiens – Prouvy - www.deremiens.com
Les Chocolats d’Edouard – Florenville - www.leschocolatsdedouard.com
Geldhof - Roeselare/Rumbeke - www.broodenbanketgeldhof.be
Leterme - Koksijde - www.fijnbakkerij-leterme.be
Pierre Mottet - Cerfontaine - www.boulangerie-mottet.be
Prestige – Waregem - www.patisserieprestige.be
Yasushi Sasaki – Brussel
Van Dender – Brussel - www.vandender.eu
Wilmot – Mettet - www.patisserie-wilmot.be

Chocolatiers

Chocolatier M – Knokke - www.chocolatier-m.be
Alchimie du Chocolat – Waterloo - www.alchimieduchocolat.be
Jan Andries – Meerbeke - www.patisseriejanandries.com
Frederic Blondeel – Beauvoorde - www.frederic-blondeel.com
Boon – Hasselt - www.thechocolateexperience.be
Centho Chocolates – Duisburg - www.centho.be
Corné Port-Royal - www.corneportroyal.com
Darcis – Verviers - www.darcis.com
La Dacquoise – Gozée - www.la-dacquoise.be
Del Rey – Antwerpen - www.delrey.be
Deremiens – Prouvy - www.deremiens.com
Dumon Chocolates – Torhout - www.chocolatierdumon.be
Chocolatier Galler - Vaux-sous-Chèvremont - www.galler.com
Godiva - www.godiva.be
Marcolini - www.marcolini.be
Benoit Nihant – Trooz - www.benoitnihant.be
Neuhaus - www.neuhaus.be
Dominique Persoone – Brugge - www.thechocolateline.be
Patrick Roger – Brussel - www.patrickroger.com
Sukerbuyc – Brugge - www.sukerbuyc.be
Van Dender – Brussel - www.vandender.eu
Vercruysse – Kortrijk – www.patisserievercruysse.be
Gunter Watté – Antwerpen - www.watte.be
Wittamer – Brussel - www.wittamer.com
De Zwarte Vos – Astene - www.dezwartevos.be
 

 

Nieuwsoverzicht

 Ondernemer  20ste editie Belgian Corporate Video Festival
>>> 18-02-2019
Op 6 juni 2019 vindt de 20ste editie van het Belgian Corporate Video Festival plaats in Kinepolis Brussel. Ook dit jaar kunnen de beste corporate videoís verschillende awards winnen in uiteenlopende categorieŽn.

 Beroep  Alternatieve granen - desembroden - gekoelde degen
>>> 13-02-2019
Alimento organiseert op 12 maart een full option opleiding. MichaŽl, Ludovic en Guido zullen tijdens deze opleiding een combinatie doen van deze verschillende technieken en producten.

 Algemeen   Alimento is op zoek naar een nieuwe Opleidingsadviseur Bakkerij
>>> 04-02-2019
Heb jij een hart voor Opleiding en Voeding? Dan ben jij misschien wel de geschikte kandidaat!

> Alle nieuws